Dřevěné příhradové vazníky

Nabízíme moderní systém dřevěných příhradových nosných prvků. Lehké střešní konstrukce jsou použitelné na jakýkoliv půdorys a dají se snadno prefabrikovat, což umožňuje značné urychlení stavby.

Dřevěné příhradové vazníky

Konstrukce se hodí se nejen jako stropní a střešní vazníky při stavbě střechy, ale také například jako nosné rámy dřevostaveb, bednící prvky, apod. Naši odborníci vám rádi pomohou nejen s návrhem a realizací vazníků, ale také se statickým výpočtem, který je pro zastřešení nezbytný.

Výhody

  • Výrazné urychlení stavby střechy díky prefabrikaci vazníků
  • Nižší cena (umožněná prefabrikovanými díly a rychlejší montáží)

Montáž příhradových vazníků

Střešní vazníky se používají na střechách již od mírného sklonu. Lze jimi řešit střechy všech velikostí od rodinných domů přes panelové domy až po supermarkety a výrobní haly.  

Kontaktujte nás!

Máte zájem o další informace nebo o nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma? Napište nám pomocí tohoto formuláře - obratem se vám ozveme!


Rychlý kontakt

SBS group s.r.o. Email: obchod@strechy-sot.cz Dělnická 48 345 06 Kdyně

Volejte Po-Pa, 8-16 +420 774 666 334

Další kontakty


Zavoláme Vám

Zadejte vaše telefonní číslo a my Vás budeme v nejbližších dnech kontaktovat. Vaše číslo nebude použito k žádným jiným účelům.


Novinky

Galerie Kdyně         10. Února 2020

CNC Krov Kdyně, Nadkrokevní izolace Puren

Ve Kdyni probíhá rekonstrukce střechy.…

Rekonstrukce rodinného domu ve kdyni         27. Srpna 2017

Starší novinky

Nejnovější reference

Plechová krytina se skrytým kotvením  CNC Pergola Prapořiště Rekonstrukce spadlého hospodářského stavení v Biřkově Reailzece opravy střechy na rodinném domě v Domažlicích
Rekonstrukce střechy a zhotovení stříšky nad vchodem. Rodinný dům v Klenčí Rekonstrukce krovu rodinného domu ve Vítovkách u Kdyně Rekonstrukce a zateplení střechy na rodinném domě v Domažlicích Pergola u rodinného domu ve Všerubech
Rekonstrukce střechy na rodinném domě na Klatovsku v Neurazech Rekonstrukce a zateplení střechy Stříbro Rekonstrukce střechy na rodinném domě v Hluboké. Rekonstrukce a oprava krovu. Oprava komína. Montáž střešního okna. zhotovení palubkových podhledů. Rekonstrukce střechy, zhotovení nástavby a oprava komína. Montáž střešního okna na rodinném domě v Písku.

SBS group s.r.o.

Dělnická 48 345 06 Kdyně Mobil: +420 605 160 322 E-mail: obchod@strechy-sot.cz