Rekonstrukce střechy na rodinném domě v Hluboké na Domažlicku.

V Hluboké na Domažlicku byla provedena rekonstrukce střechy na rodinném domě. Byla potřeba demontovat střešní krytina a oplechování. Byli provedeny tesařské práce a konstrukce, oprava krovu a následné zhotovení laťového roštu. Před položením střešní krytiny jsme provedli klempířské práce, které obsahovaly i oplechování komína, montáž okapového systému a štítové lemování. Byla provedena montáž střešního okna Velux. Na střechu jsme pokládali střešní krytinu Satjam Roof v povrchové úpravě Purex a se zárukou 40 let. Nadále jsme provedli truhlářské práce k zhotovení palubkových podhledů a následný nátěr. Kompletní střechu jsme dokončili hromosvodem.


Rychlý kontakt

SBS group s.r.o. Email: obchod@strechy-sot.cz Dělnická 48 345 06 Kdyně

Volejte Po-Pa, 8-16 +420 774 666 334

Další kontakty


Zavoláme Vám

Zadejte vaše telefonní číslo a my Vás budeme v nejbližších dnech kontaktovat. Vaše číslo nebude použito k žádným jiným účelům.


Novinky

Galerie Kdyně         10. Února 2020

CNC Krov Kdyně, Nadkrokevní izolace Puren

Ve Kdyni probíhá rekonstrukce střechy.…

Rekonstrukce rodinného domu ve kdyni         27. Srpna 2017

Starší novinky

Nejnovější reference

Plechová krytina se skrytým kotvením  CNC Pergola Prapořiště Rekonstrukce spadlého hospodářského stavení v Biřkově Reailzece opravy střechy na rodinném domě v Domažlicích
Rekonstrukce střechy a zhotovení stříšky nad vchodem. Rodinný dům v Klenčí Rekonstrukce krovu rodinného domu ve Vítovkách u Kdyně Rekonstrukce a zateplení střechy na rodinném domě v Domažlicích Pergola u rodinného domu ve Všerubech
Rekonstrukce střechy na rodinném domě na Klatovsku v Neurazech Rekonstrukce a zateplení střechy Stříbro Rekonstrukce střechy na rodinném domě v Hluboké. Rekonstrukce a oprava krovu. Oprava komína. Montáž střešního okna. zhotovení palubkových podhledů. Rekonstrukce střechy, zhotovení nástavby a oprava komína. Montáž střešního okna na rodinném domě v Písku.

SBS group s.r.o.

Dělnická 48 345 06 Kdyně Mobil: +420 605 160 322 E-mail: obchod@strechy-sot.cz