Solární panely a fotovoltaika

Levná a ekologická energie

Obliba solární energie v současné době prudce stoupá – a není se čemu divit. Žádný jiný způsob výroby elektřiny se fotovoltaice nevyrovná v ekologičnosti, nenáročnosti a také úspornosti. Stačí několik solárních panelů na střechu či pozemek, a můžete čistou energii ze slunce získávat i vy!

Jak solární technika funguje?

Sluneční záření dopadá na povrch fotovoltaických panelů, které jsou tvořeny fotovoltaickými články. Dopadající fotony uvolňují z jejich krystalické mřížky volné elektrony. Tyto elektrony jsou následně usměrněny, čímž vznikne stejnosměrný elektrický proud. Ten je poté v měniči upraven na proud střídavý, který se dá všestranně využít konvenčním způsobem.

Výhody fotovoltaiky

Solární panely a fotovoltaika Plzeňsko

  • Značná úspora peněz za energie
  • Rychlá návratnost investice do solární techniky
  • Šetrnost k přírodě
  • Výhodné výkupní ceny elektřiny
  • Jednoduchý chod zařízení bez nutnosti časté údržby
  • Dlouhá životnost solární techniky

Co je třeba ke zřízení solární elektrárny

  • Nejprve je třeba vypracovat optimální návrh solární elektrárny – v potaz se bere zejména velikost a orientace střechy, požadovaný výkon elektrárny a možnosti rozmístění panelů.
  • Následně je nezbytné požádat vaši distribuční společnost (PRE, ČEZ, EON) o připojení k síti. Příslušné žádosti s přílohami vám ochotně pomůžeme připravit.
  • Následuje už samotná realizace a brzy už si začnete vyrábět vlastní elektřinu!

Dotazy a nezávazná poptávka

Máte zájem o další informace nebo byste chtěli nacenit fotovoltaickou elektrárnu? Neváhejte a vyplňte tento formulář! Obratem se vám ozveme.


Rychlý kontakt

SBS group s.r.o. Email: obchod@strechy-sot.cz Dělnická 48 345 06 Kdyně

Volejte Po-Pa, 8-16 +420 774 666 334

Další kontakty


Zavoláme Vám

Zadejte vaše telefonní číslo a my Vás budeme v nejbližších dnech kontaktovat. Vaše číslo nebude použito k žádným jiným účelům.


Novinky

Galerie Kdyně         10. Února 2020

CNC Krov Kdyně, Nadkrokevní izolace Puren

Ve Kdyni probíhá rekonstrukce střechy.…

Rekonstrukce rodinného domu ve kdyni         27. Srpna 2017

Starší novinky

Nejnovější reference

Plechová krytina se skrytým kotvením  CNC Pergola Prapořiště Rekonstrukce spadlého hospodářského stavení v Biřkově Reailzece opravy střechy na rodinném domě v Domažlicích
Rekonstrukce střechy a zhotovení stříšky nad vchodem. Rodinný dům v Klenčí Rekonstrukce krovu rodinného domu ve Vítovkách u Kdyně Rekonstrukce a zateplení střechy na rodinném domě v Domažlicích Pergola u rodinného domu ve Všerubech
Rekonstrukce střechy na rodinném domě na Klatovsku v Neurazech Rekonstrukce a zateplení střechy Stříbro Rekonstrukce střechy na rodinném domě v Hluboké. Rekonstrukce a oprava krovu. Oprava komína. Montáž střešního okna. zhotovení palubkových podhledů. Rekonstrukce střechy, zhotovení nástavby a oprava komína. Montáž střešního okna na rodinném domě v Písku.

SBS group s.r.o.

Dělnická 48 345 06 Kdyně Mobil: +420 605 160 322 E-mail: obchod@strechy-sot.cz