Dřevěné příhradové vazníky

Nabízíme moderní systém dřevěných příhradových nosných prvků. Lehké střešní konstrukce jsou použitelné na jakýkoliv půdorys a dají se snadno prefabrikovat, což umožňuje značné urychlení stavby.

Dřevěné příhradové vazníky

Konstrukce se hodí se nejen jako stropní a střešní vazníky při stavbě střechy, ale také například jako nosné rámy dřevostaveb, bednící prvky, apod. Naši odborníci vám rádi pomohou nejen s návrhem a realizací vazníků, ale také se statickým výpočtem, který je pro zastřešení nezbytný.

Výhody

  • Výrazné urychlení stavby střechy díky prefabrikaci vazníků
  • Nižší cena (umožněná prefabrikovanými díly a rychlejší montáží)

Montáž příhradových vazníků

Střešní vazníky se používají na střechách již od mírného sklonu. Lze jimi řešit střechy všech velikostí od rodinných domů přes panelové domy až po supermarkety a výrobní haly.  

Kontaktujte nás!

Máte zájem o další informace nebo o nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma? Napište nám pomocí tohoto formuláře - obratem se vám ozveme!


Rychlý kontakt

SBS group s.r.o. Email: obchod@strechy-sot.cz Dělnická 48 345 06 Kdyně

Volejte Po-Pa, 8-16 +420 774 666 334

Další kontakty


Zavoláme Vám

Zadejte vaše telefonní číslo a my Vás budeme v nejbližších dnech kontaktovat. Vaše číslo nebude použito k žádným jiným účelům.


Novinky

Rekonstrukce rodinného domu ve kdyni         27. Srpna 2017

Starší novinky

Nejnovější reference

Rekonstrukce spadlého hospodářského stavení v Biřkově Reailzece opravy střechy na rodinném domě v Domažlicích Rekonstrukce střechy a zhotovení stříšky nad vchodem. Rodinný dům v Klenčí Rekonstrukce krovu rodinného domu ve Vítovkách u Kdyně
Rekonstrukce a zateplení střechy na rodinném domě v Domažlicích Pergola u rodinného domu ve Všerubech Rekonstrukce střechy na rodinném domě na Klatovsku v Neurazech Rekonstrukce a zateplení střechy Stříbro
Rekonstrukce střechy na rodinném domě v Hluboké. Rekonstrukce a oprava krovu. Oprava komína. Montáž střešního okna. zhotovení palubkových podhledů. Rekonstrukce střechy, zhotovení nástavby a oprava komína. Montáž střešního okna na rodinném domě v Písku. Oprava střechy v Trhanově-Tondach Bobrovka Rekonstrukce krovu a krytina KM Beta v Darmyšli

SBS group s.r.o.

Dělnická 48 345 06 Kdyně Mobil: +420 605 160 322 E-mail: obchod@strechy-sot.cz