Dřevěné příhradové vazníky

Nabízíme moderní systém dřevěných příhradových nosných prvků. Lehké střešní konstrukce jsou použitelné na jakýkoliv půdorys a dají se snadno prefabrikovat, což umožňuje značné urychlení stavby.

Dřevěné příhradové vazníky

Konstrukce se hodí se nejen jako stropní a střešní vazníky při stavbě střechy, ale také například jako nosné rámy dřevostaveb, bednící prvky, apod. Naši odborníci vám rádi pomohou nejen s návrhem a realizací vazníků, ale také se statickým výpočtem, který je pro zastřešení nezbytný.

Výhody

  • Výrazné urychlení stavby střechy díky prefabrikaci vazníků
  • Nižší cena (umožněná prefabrikovanými díly a rychlejší montáží)

Montáž příhradových vazníků

Střešní vazníky se používají na střechách již od mírného sklonu. Lze jimi řešit střechy všech velikostí od rodinných domů přes panelové domy až po supermarkety a výrobní haly.  

Kontaktujte nás!

Máte zájem o další informace nebo o nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma? Napište nám pomocí tohoto formuláře - obratem se vám ozveme!


Rychlý kontakt

STŘECHY ŠOT s.r.o. Email: info@strechy-sot.cz Jan Šot Dělnická 48 345 06 Kdyně

Volejte Po-Pa, 8-17 +420 720 180 849

Další kontakty


Zavoláme Vám

Zadejte vaše telefonní číslo a my Vás budeme v nejbližších dnech kontaktovat. Vaše číslo nebude použito k žádným jiným účelům.


Novinky

Oprava střechy v Prapořišti         04. Prosinece 2016

V Prapořišti opravujeme střechu na místní sokolovně. Bude použita krytina Satjam

Střecha RD Neurazy         17. Listopadu 2016

Na rodinném domě v Neurazech probíhá rekonstrukce střechy. Na střechu je plánovaná krytina KM Beta Briliant na závěr proběhne zateplení půdy

Starší novinky

Nejnovější reference

Oprava střechy v Trhanově-Tondach Bobrovka Rekonstrukce krovu a krytina KM Beta v Darmyšli Realizace ploché střechy v Domažlicích Rekonstrukce střechy v Koutě na Šumavě
Příhradové vazníky Kdyně Rekonstrukce střechy v Nýrsku Rekonstrukce střechy na RD Trhanov Z paneláku bytový dům II.
Rekonstrukce střechy s krytinou Satjam ARAD Rekonstrukce střechy v Brnířově Rekonstrukce střechy a krovu na  RD  Domažlice Rekonstrukce střechy z příhradových vazníků v Nýrsku

STŘECHY ŠOT s.r.o.

Jan Šot Dělnická 48 345 06 Kdyně Mobil: +420 720 180 849 E-mail: info@strechy-sot.cz