Rekonstrukce střechy a krovu na  RD  Domažlice

V Domažlicích jsme provedli rekonstrukci střechy a krovu. Tesařské práce zahrnující rekonstrukci krovové konstrukce, byly provedeny s důsledkem na funkčnost. Zhotovili jsme novou část krovu na nově přistaveném objektu a ve stávajícím krovu jsme provedli změny nad schodištěm a nad budoucí koupelnou tak, aby byl zachován pohodlný prostor.  Změny v krovové konstrukci jsme řešili s investorem za pochodu, tak jak vznikly na stavbě. S těmito detaily projektová dokumentace nepočítala a investor přijal naše doporučení.

Na střechu jsme použili materiály od kvalitního výrobce Prefa. Klempířské práce z barveného hliníku obsdahovali zejména zhotovení okapů, oplechování komína a další drobné práce.

Zákazník si na střechu vybral krytinu Roeben Piemont TITAN GLAZURA.  Po provedení pokrývačských prací dala krytiny rodinému domu nový vzhled.

Po dokončení oprav celeho objektu se bude jednat o velmi pěkný rodinný domek.

rekonstrukce střechy          


Rychlý kontakt

SBS group s.r.o. Email: obchod@strechy-sot.cz Dělnická 48 345 06 Kdyně

Volejte Po-Pa, 8-16 +420 774 666 334

Další kontakty


Zavoláme Vám

Zadejte vaše telefonní číslo a my Vás budeme v nejbližších dnech kontaktovat. Vaše číslo nebude použito k žádným jiným účelům.


Novinky

Galerie Kdyně         10. Února 2020

CNC Krov Kdyně, Nadkrokevní izolace Puren

Ve Kdyni probíhá rekonstrukce střechy.…

Rekonstrukce rodinného domu ve kdyni         27. Srpna 2017

Starší novinky

Nejnovější reference

Plechová krytina se skrytým kotvením  CNC Pergola Prapořiště Rekonstrukce spadlého hospodářského stavení v Biřkově Reailzece opravy střechy na rodinném domě v Domažlicích
Rekonstrukce střechy a zhotovení stříšky nad vchodem. Rodinný dům v Klenčí Rekonstrukce krovu rodinného domu ve Vítovkách u Kdyně Rekonstrukce a zateplení střechy na rodinném domě v Domažlicích Pergola u rodinného domu ve Všerubech
Rekonstrukce střechy na rodinném domě na Klatovsku v Neurazech Rekonstrukce a zateplení střechy Stříbro Rekonstrukce střechy na rodinném domě v Hluboké. Rekonstrukce a oprava krovu. Oprava komína. Montáž střešního okna. zhotovení palubkových podhledů. Rekonstrukce střechy, zhotovení nástavby a oprava komína. Montáž střešního okna na rodinném domě v Písku.

SBS group s.r.o.

Dělnická 48 345 06 Kdyně Mobil: +420 605 160 322 E-mail: obchod@strechy-sot.cz