Solární panely a fotovoltaika

Levná a ekologická energie

Obliba solární energie v současné době prudce stoupá – a není se čemu divit. Žádný jiný způsob výroby elektřiny se fotovoltaice nevyrovná v ekologičnosti, nenáročnosti a také úspornosti. Stačí několik solárních panelů na střechu či pozemek, a můžete čistou energii ze slunce získávat i vy!

Jak solární technika funguje?

Sluneční záření dopadá na povrch fotovoltaických panelů, které jsou tvořeny fotovoltaickými články. Dopadající fotony uvolňují z jejich krystalické mřížky volné elektrony. Tyto elektrony jsou následně usměrněny, čímž vznikne stejnosměrný elektrický proud. Ten je poté v měniči upraven na proud střídavý, který se dá všestranně využít konvenčním způsobem.

Výhody fotovoltaiky

Solární panely a fotovoltaika Plzeňsko

  • Značná úspora peněz za energie
  • Rychlá návratnost investice do solární techniky
  • Šetrnost k přírodě
  • Výhodné výkupní ceny elektřiny
  • Jednoduchý chod zařízení bez nutnosti časté údržby
  • Dlouhá životnost solární techniky

Co je třeba ke zřízení solární elektrárny

  • Nejprve je třeba vypracovat optimální návrh solární elektrárny – v potaz se bere zejména velikost a orientace střechy, požadovaný výkon elektrárny a možnosti rozmístění panelů.
  • Následně je nezbytné požádat vaši distribuční společnost (PRE, ČEZ, EON) o připojení k síti. Příslušné žádosti s přílohami vám ochotně pomůžeme připravit.
  • Následuje už samotná realizace a brzy už si začnete vyrábět vlastní elektřinu!

Dotazy a nezávazná poptávka

Máte zájem o další informace nebo byste chtěli nacenit fotovoltaickou elektrárnu? Neváhejte a vyplňte tento formulář! Obratem se vám ozveme.


Rychlý kontakt

SBS group s.r.o. Email: obchod@strechy-sot.cz Dělnická 48 345 06 Kdyně

Volejte Po-Pa, 8-16 +420 774 666 334

Další kontakty


Zavoláme Vám

Zadejte vaše telefonní číslo a my Vás budeme v nejbližších dnech kontaktovat. Vaše číslo nebude použito k žádným jiným účelům.


Novinky

Rekonstrukce rodinného domu ve kdyni         27. Srpna 2017

Starší novinky

Nejnovější reference

Rekonstrukce spadlého hospodářského stavení v Biřkově Reailzece opravy střechy na rodinném domě v Domažlicích Rekonstrukce střechy a zhotovení stříšky nad vchodem. Rodinný dům v Klenčí Rekonstrukce krovu rodinného domu ve Vítovkách u Kdyně
Rekonstrukce a zateplení střechy na rodinném domě v Domažlicích Pergola u rodinného domu ve Všerubech Rekonstrukce střechy na rodinném domě na Klatovsku v Neurazech Rekonstrukce a zateplení střechy Stříbro
Rekonstrukce střechy na rodinném domě v Hluboké. Rekonstrukce a oprava krovu. Oprava komína. Montáž střešního okna. zhotovení palubkových podhledů. Rekonstrukce střechy, zhotovení nástavby a oprava komína. Montáž střešního okna na rodinném domě v Písku. Oprava střechy v Trhanově-Tondach Bobrovka Rekonstrukce krovu a krytina KM Beta v Darmyšli

SBS group s.r.o.

Dělnická 48 345 06 Kdyně Mobil: +420 605 160 322 E-mail: obchod@strechy-sot.cz