Střechy na klíč

Chcete kvalitní střechu bez nekonečného shánění a starostí? Nechte si udělat střechu na klíč! Rychle, spolehlivě a výběrem z velkého množství barev i materiálů vhodných do každého prostředí.

Střecha na klíč je komplexní služba, při které vy pouze specifikujete své požadavky, a my se postaráme o všechny potřebné práce včetně dodávek materiálu. Střechu vám následně předáme již hotovou a zcela funkční.

Práce při realizaci střechy na klíč

Střechy na klíč Plzeňsko

Realizace střech na klíč pro rodinné domy i průmyslové objekty zahrnuje tyto dílčí práce:

Jak realizace střechy na klíč probíhá?

  • Prvním krokem je konzultace s našimi odborníky – ti vytvoří optimální plán přímo na míru vašim požadavkům  a parametrům vašeho rodinného domu nebo jiného objektu. Následovat bude zaměření a testy.
  • Pak zpracujeme cenovou kalkulaci střechy na klíč, a pokud s ní budete spokojeni, zahájíme stavbu.
  • Na vaší střeše proběhnou všechny potřebné tesařské, klempířské a pokrývačské práce.
  • Až budete spokojeni s výsledkem, kompletní střechu vám předáme – samozřejmě s příslušnou zárukou

Dotazy a nezávazná poptávka

Střechy na klíč Klatovsko

Chtěli byste střechu na klíč nebo další informace? Napište svůj dotaz či poptávku do tohoto formuláře a my se vám obratem ozveme!

Střechy na klíč realizujeme zejména v regionu Plzeň - Plzeňsko, Klatovy - Klatovsko, Domažlice - Domažlicko a Nepomuk.


Rychlý kontakt

SBS group s.r.o. Email: obchod@strechy-sot.cz Dělnická 48 345 06 Kdyně

Volejte Po-Pa, 8-16 +420 774 666 334

Další kontakty


Zavoláme Vám

Zadejte vaše telefonní číslo a my Vás budeme v nejbližších dnech kontaktovat. Vaše číslo nebude použito k žádným jiným účelům.


Novinky

Rekonstrukce rodinného domu ve kdyni         27. Srpna 2017

Starší novinky

Nejnovější reference

Rekonstrukce spadlého hospodářského stavení v Biřkově Reailzece opravy střechy na rodinném domě v Domažlicích Rekonstrukce střechy a zhotovení stříšky nad vchodem. Rodinný dům v Klenčí Rekonstrukce krovu rodinného domu ve Vítovkách u Kdyně
Rekonstrukce a zateplení střechy na rodinném domě v Domažlicích Pergola u rodinného domu ve Všerubech Rekonstrukce střechy na rodinném domě na Klatovsku v Neurazech Rekonstrukce a zateplení střechy Stříbro
Rekonstrukce střechy na rodinném domě v Hluboké. Rekonstrukce a oprava krovu. Oprava komína. Montáž střešního okna. zhotovení palubkových podhledů. Rekonstrukce střechy, zhotovení nástavby a oprava komína. Montáž střešního okna na rodinném domě v Písku. Oprava střechy v Trhanově-Tondach Bobrovka Rekonstrukce krovu a krytina KM Beta v Darmyšli

SBS group s.r.o.

Dělnická 48 345 06 Kdyně Mobil: +420 605 160 322 E-mail: obchod@strechy-sot.cz