Z paneláku bytový dům

Jak se zbavit problémů se zatékáním u panelových domů

Je o tuto změnu zájem?

ANO – majitelé panelových domů začali řešit problematiku plochých střech způsobem, kterým jim přinese dlouhodobou funkčnost střešního pláště a zároveň zlepší estetický vzhled celé budovy. V současné době jedna taková střecha je ve Kdyni u Domažlic. Klasická střecha z vázaných krovů má hned několik výhod. Majitelům bytů v posledním poschodí zmizí starosti se zatékáním, zateplením střechy ušetří peníze za vytápění a v neposlední řadě je možnost pod střechou udělat podkrovní nebo mezonetové byty. Taková změna střechy, kterou uděláme na klíč je výhodná po všech stránkách. Majitelé rodinných domů i bytovek s rovnou střechou se na nás stále častěji obracejí, ať už se jedná pouze o technickou radu či samotnou realizaci.

Vaše firma se zaměřuje pouze na střechy, jak vyplývá z jejího názvu?

Firma STŘECHY ŠOT s.r.o. má mnohem širší záběr činnosti. Samozřejmě dominují střechy včetně všech tesařských, pokrývačských a klempířských prací včetně oplechování komínů a realizace hromosvodů. Klient se nemusí starat vůbec o nic. Střechu mu předáme včetně všech revizí. Kromě toho se zaměřujeme na výstavbu objektů všeho druhu.

Stále častěji vidímě na střechách solární panely a fotovoltaiku. Montujete i tuto solární techniku?

Samozřejmě. Zéjména o instalaci fotovoltaických elektráren je zájem. V tomto směru úzce spolupracujeme s firmou Lintech-Solar, s.r.o., která sídlí v Klenčí pod Čerchovem a kde i panely vyrábí. Klient předem dostane všechny informace o fotovoltaické elektrárně a pak mu zaručíme, že mu střechu s elektrárnou dodáme na klíč včetně všech povolení. V případě, že by střecha nesplňovala zatížení navrhneme nový krov a naši vyškolený tesaři a pokrývači si s tímto problémem poradí a informují klienta dopředu.

Také se pouštíte do výstavby nových rodinných domů či jejich rekonstrukcí?

Jsme licencovaná společnost, která realizuje novostavby a opravuje stávající zástavbu. Rodinné domy stavíme na klíč. V podstatě nerozlišujeme o jak velkou zakázku jde. Uděláme rekonstrukci půdní vestavby, zaizolujeme střechu, zhotovíme omítky, zateplujeme fasády, postavíme pergoly, garáže, od základů postavíme rodinný dům, firemní objekt nebo výrobní halu. Zpracujeme a zajistíme veškerou projektovou dokumentaci, statické posudky a potřebná stavební povolení. Společně s klientem najdeme to nejlepší a nejvhodnější řešení pro jeho potřeby.

Jak spolupracujete se zákazníkem?

To je jedna z nejdůležitějších věcí. Jakoukoli změnu s ním konzultujeme a u nás najde veškerý poradenský servis. Máme zručné a šikovné tesaře, pokrývače a klempíře. Proto kvalita naší práce je velmi dobrá. Zákazníci jsou značně nároční a neodpustí nám sebemenší chybičku. Pouze jednou je zklamete a už vás podruhé neosloví. Samozřejmostí je, že zpracujeme zdarma cenovou nabídku společně se zaměřením například před rekonstrukcí střechy. Na všechny naše práce poskytujeme záruku v délce 60 měsíců. Zajišťujeme také možnost financování veškerých rekonstrukcí či novostaveb na splátky.

V areálu vaší firmy jste otevřeli novou klempířskou dílnu.

To byl náš záměr, protože nároky na klempířinu rostou. Vyšli jsme rovněž vstříc našim zákazníkům, kteří potřebují nejrůznější drobné klempířské prvky a často si přinesou nakreslený plánek nebo poškozený parapet či jiný klempířský dílec. V naší dílně jim vše vyrobíme a od nás odejdou spokojeni. Další službou je prodej veškerých produktů pro střechy např. latě, palubky, okapy a střešní krytiny. Jsme tady pro zákazníky a naše firma jim zajistí veškeré stavební, pokrývačské, tesařské a klempířské práce včetně zhotovení projektů a dokumentace.


Rychlý kontakt

SBS group s.r.o. Email: obchod@strechy-sot.cz Dělnická 48 345 06 Kdyně

Volejte Po-Pa, 8-16 +420 774 666 334

Další kontakty


Zavoláme Vám

Zadejte vaše telefonní číslo a my Vás budeme v nejbližších dnech kontaktovat. Vaše číslo nebude použito k žádným jiným účelům.


Novinky

Galerie Kdyně         10. Února 2020

CNC Krov Kdyně, Nadkrokevní izolace Puren

Ve Kdyni probíhá rekonstrukce střechy.…

Rekonstrukce rodinného domu ve kdyni         27. Srpna 2017

Starší novinky

Nejnovější reference

Plechová krytina se skrytým kotvením  CNC Pergola Prapořiště Rekonstrukce spadlého hospodářského stavení v Biřkově Reailzece opravy střechy na rodinném domě v Domažlicích
Rekonstrukce střechy a zhotovení stříšky nad vchodem. Rodinný dům v Klenčí Rekonstrukce krovu rodinného domu ve Vítovkách u Kdyně Rekonstrukce a zateplení střechy na rodinném domě v Domažlicích Pergola u rodinného domu ve Všerubech
Rekonstrukce střechy na rodinném domě na Klatovsku v Neurazech Rekonstrukce a zateplení střechy Stříbro Rekonstrukce střechy na rodinném domě v Hluboké. Rekonstrukce a oprava krovu. Oprava komína. Montáž střešního okna. zhotovení palubkových podhledů. Rekonstrukce střechy, zhotovení nástavby a oprava komína. Montáž střešního okna na rodinném domě v Písku.

SBS group s.r.o.

Dělnická 48 345 06 Kdyně Mobil: +420 605 160 322 E-mail: obchod@strechy-sot.cz