Z paneláku bytový dům

Jak se zbavit problémů se zatékáním u panelových domů

Je o tuto změnu zájem?

ANO – majitelé panelových domů začali řešit problematiku plochých střech způsobem, kterým jim přinese dlouhodobou funkčnost střešního pláště a zároveň zlepší estetický vzhled celé budovy. V současné době jedna taková střecha je ve Kdyni u Domažlic. Klasická střecha z vázaných krovů má hned několik výhod. Majitelům bytů v posledním poschodí zmizí starosti se zatékáním, zateplením střechy ušetří peníze za vytápění a v neposlední řadě je možnost pod střechou udělat podkrovní nebo mezonetové byty. Taková změna střechy, kterou uděláme na klíč je výhodná po všech stránkách. Majitelé rodinných domů i bytovek s rovnou střechou se na nás stále častěji obracejí, ať už se jedná pouze o technickou radu či samotnou realizaci.

Vaše firma se zaměřuje pouze na střechy, jak vyplývá z jejího názvu?

Firma STŘECHY ŠOT s.r.o. má mnohem širší záběr činnosti. Samozřejmě dominují střechy včetně všech tesařských, pokrývačských a klempířských prací včetně oplechování komínů a realizace hromosvodů. Klient se nemusí starat vůbec o nic. Střechu mu předáme včetně všech revizí. Kromě toho se zaměřujeme na výstavbu objektů všeho druhu.

Stále častěji vidímě na střechách solární panely a fotovoltaiku. Montujete i tuto solární techniku?

Samozřejmě. Zéjména o instalaci fotovoltaických elektráren je zájem. V tomto směru úzce spolupracujeme s firmou Lintech-Solar, s.r.o., která sídlí v Klenčí pod Čerchovem a kde i panely vyrábí. Klient předem dostane všechny informace o fotovoltaické elektrárně a pak mu zaručíme, že mu střechu s elektrárnou dodáme na klíč včetně všech povolení. V případě, že by střecha nesplňovala zatížení navrhneme nový krov a naši vyškolený tesaři a pokrývači si s tímto problémem poradí a informují klienta dopředu.

Také se pouštíte do výstavby nových rodinných domů či jejich rekonstrukcí?

Jsme licencovaná společnost, která realizuje novostavby a opravuje stávající zástavbu. Rodinné domy stavíme na klíč. V podstatě nerozlišujeme o jak velkou zakázku jde. Uděláme rekonstrukci půdní vestavby, zaizolujeme střechu, zhotovíme omítky, zateplujeme fasády, postavíme pergoly, garáže, od základů postavíme rodinný dům, firemní objekt nebo výrobní halu. Zpracujeme a zajistíme veškerou projektovou dokumentaci, statické posudky a potřebná stavební povolení. Společně s klientem najdeme to nejlepší a nejvhodnější řešení pro jeho potřeby.

Jak spolupracujete se zákazníkem?

To je jedna z nejdůležitějších věcí. Jakoukoli změnu s ním konzultujeme a u nás najde veškerý poradenský servis. Máme zručné a šikovné tesaře, pokrývače a klempíře. Proto kvalita naší práce je velmi dobrá. Zákazníci jsou značně nároční a neodpustí nám sebemenší chybičku. Pouze jednou je zklamete a už vás podruhé neosloví. Samozřejmostí je, že zpracujeme zdarma cenovou nabídku společně se zaměřením například před rekonstrukcí střechy. Na všechny naše práce poskytujeme záruku v délce 60 měsíců. Zajišťujeme také možnost financování veškerých rekonstrukcí či novostaveb na splátky.

V areálu vaší firmy jste otevřeli novou klempířskou dílnu.

To byl náš záměr, protože nároky na klempířinu rostou. Vyšli jsme rovněž vstříc našim zákazníkům, kteří potřebují nejrůznější drobné klempířské prvky a často si přinesou nakreslený plánek nebo poškozený parapet či jiný klempířský dílec. V naší dílně jim vše vyrobíme a od nás odejdou spokojeni. Další službou je prodej veškerých produktů pro střechy např. latě, palubky, okapy a střešní krytiny. Jsme tady pro zákazníky a naše firma jim zajistí veškeré stavební, pokrývačské, tesařské a klempířské práce včetně zhotovení projektů a dokumentace.

Nezávazná poptávka

Naše další realizace

Nezávazná kalkulace zdarma

Máte zájem o naše služby? Vyplňte poptávkový formulář a obratem Vám vypracujeme nezávaznou objednávku zdarma.