Z paneláku bytový dům II.

Jak se zbavit problémů se zatékáním u panelových domů

Je o tuto změnu zájem?

ANO – majitelé panelových domů začali řešit problematiku plochých střech způsobem, kterým jim přinese dlouhodobou funkčnost střešního pláště a zároveň zlepší estetický vzhled celé budovy. V současné době jedna taková střecha je ve Kdyni u Domažlic. Klasická střecha z vázaných krovů má hned několik výhod. Majitelům bytů v posledním poschodí zmizí starosti se zatékáním, zateplením střechy ušetří peníze za vytápění a v neposlední řadě je možnost pod střechou udělat podkrovní nebo mezonetové byty. Taková změna střechy, kterou uděláme na klíč je výhodná po všech stránkách. Majitelé rodinných domů i bytovek s rovnou střechou se na nás stále častěji obracejí, ať už se jedná pouze o technickou radu či samotnou realizaci. Pokračování článku

——–

Ve Kdyni proběhla již druhá rekonstrukce ploché střechy panelového domu. Vzhledem k neustále problematice zatékání se majitelé rozhodli pro zhotovení krovu a sedlové střechy na jejich stávající střeše. 

Nejprve byla zhotovena projektová dokumentace a zajištěny všechny potřebné povolení. 
Práce na střeše začaly přípravami pro ukotvení krovu. Krov jsme vyřezali v areálu naší firmy a na stavbu jsme přivezli už hotové prvky pro montáž. 

Následovali další standartní práce – laťování, okapový systém a další klempířské práce. Součástí dodávky bylo také zhotovení štítových zdí včetně finálních úprav. Deštové svody jsme po výkopových pracích napojili na kanalizaci. Na střechu položili krytinu KM Beta Elegant, namontovali jsme sněhové zábrany a hromosvod.

Nezávazná poptávka

Naše další realizace

Nezávazná kalkulace zdarma

Máte zájem o naše služby? Vyplňte poptávkový formulář a obratem Vám vypracujeme nezávaznou objednávku zdarma.